Najefektívnejší zdroj nových klientov hľadajúcich hypotéku

Najefektívnejší zdroj nových klientov hľadajúcich hypotéku !

Zastupujete banku, brookerskú spoločnosť, alebo ste poradca v oblasti hypotekárneho financovania ? Nepremeškajte šancu získavať každý deň nové dopyty od potenciálnych zákazníkov!

Vaše výhody:

  • Bezplatná registrácia
  • Bezplatné využívanie systému
  • Žiadne skryté poplatky
  • Prístup k najčerstvejším dopytom
  • Možnosť reagovania na dopyty a získania nových zákazníkov

Ako tržisko Dobrá Hypotéka .sk funguje ?

Každý deň na našom tržisku pribúdajú noví záujemci o hypotekárne úvery. Svoj záujem prejavujú vyplnením podrobného formuláru, v ktorom popisujú svoju situáciu a ciele. Tieto dopyty máš k dispozícii a môžete na ne reagovať vo forme ponuky. V prípade, že vaša ponuka klienta zaujme, zobrazia sa vám jeho kontaktné údaje a môžete ho kontaktovať za účelom osobného stretnutia. Úspešnosť na uzavretie obchodu je v takomto prípade oveľa vyššia než je bežný štandard, pretože klient prejavil jednoznačný úmysel riešiť hypotekárne financovanie, a navyše si vybral práve vás spomedzi viacerých ponúk. Takto môžete využiť svoj pracovný čas oveľa efektívnejšie s citeľne lepšími výsledkami.

Registrovať

O projekte Dobrá Hypotéka

Dobrá Hypotéka .sk je nezávislé on-line tržisko, kde poskytovatelia hypoték medzi sebou navzájom súťažia o záujemcov, ktorí chcú získať čo najvýhodnejšiu pôžičku na bývanie. Záujemca o hypotekárny úver anonymne popíše svoj zámer a hromadným spôsobom osloví všetkých vhodných poskytovateľov úveru. V priebehu niekoľkých hodín obdrží ponuky, zoradené podľa najdôležitejších kritérii, ako napríklad úrok, mesačná splátka, spracovateľské poplatky.. Po výbere najvýhodnejšej ponuky sa nechá vybraným poskytovateľom kontaktovať za účelom osobného prejednania ďalších krokov končiacich úspešným poskytnutím najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru. Pre nedočkavých poskytuje Dobrá Hypotéka .sk rýchle porovnanie úročenia hypotekárnych úverov. Táto hypotekárna kalkulačka porovnáva najvýhodnejšie hypoúvery zo všetkých bánk. Projekt podporili projekty domov.

8308obdržaných dopytov
28241ponúk od brokerov
724.517.622objem dopyt. hypoték (€)
10registrovaných bánk
680registrovaných poradcov
Copyright © 2010 - 2022 DobraHypoteka.sk
hypoteky, najlepsie na trhu, poradcovia, banky
Typ:
Adresa:
Email:
predmet správy:*
Text správy:*
Počet zostávajúcich znakov
Screenshot(jpg/png):
Sem napíšte číslicu stodeväťdesiatšesť:

Topreality.sk s. r. o.

Ulica:Odborárska 1381/18
Mesto:Nové Mesto nad Váhom
PSČ:91 501
IČO:50104896
IČ DPH:SK2120170624
E-mail: