Rekonštrukcia a dokončenie nehnutelnosti

Chcem:Stavať, rekonštruovať
Kraj:Nitra/95301
Približná hodnota nehnuteľnosti: 45000 €
Typ nadobúdanej nehnuteľnosti:Rodinný dom
Mám inú nehnuteľnosť: nie
Počet žiadateľov:1
Vek najstaršieho žiadateľa:27
Typ žiadateľa:Občan SR
Hlavný zdroj príjmu:Práca na dobu neurčitú
Celkový čistý mesačný príjem: 1000 €
Mesačné splátky úverov/leasingov: 400 €
Mesačné výdaje na životné náklady: 100 €
Počet vyživovaných detí:0
Požadovaná fixácia (rokov):Nechám si poradiť
Moje priority:Rýchlosť vybavenia úveru
Urgentnosť:Čo najrýchlejšie
Počet rokov splácania úveru:30 rokov
Dopyt č.:18391
Vložené:15.01.2018
Videné:502 x
Potrebujem požičiať:80.000 €
Celkovo ponúk: 4
Dať ponuku

Popis k dopytu

Dobrý deň, mám nadobudnutelnú nehnutelnosť, ktorú som už začal rekonštruovať, projekt stavebné povolenie všetko mám už vybavené, Nehnutelnosť sa nachádza v Okrese Zlaté Moravce, znalecký posudok nebol zatial vykonaný, hypotéku žiadam na 80 tisic, zamestaný som, v poslednom zamestaní som 2 roky, takže mám pravidelný príjem zmluvu mám na dobu neurčit. Mám 2 spotrebné úvery, ktoré sú teraz nesplatenej výške 15 tisic euro, a kreditné karty v sume 3 tisic euro. V minulosti som meškal pár dní so splátkou.

Prajete si naozaj vybrať túto ponuku za víťaznú ? Ak áno otvorí sa Vám komunikácia s vybraným poradcom, ktorého teraz môžete kontaktovať za účelom dojednania ďalších krokov. Pokračovať?

Ste si naozaj istý, že chcete ostrániť túto ponuku?

Ponuka bola úspešne odstránená

Komentáre

Jana Čaklošová 26.01.2018, 20:29:41
Dobrý deň, rada Vám s otázkou financovania pomôžem, avšak pre vypracovanie ponuky je potrebné osobné stretnutie. Som z okolia Zlatých Moraviec. Kontakt na mňa nájdete v mojom profile. S pozdravom Čaklošová
Marta Filová 15.01.2018, 15:59:51
Pekný deň Vám prajem. Pri takýchto čiastočných informáciách vôbec nie je možné navrhnúť najvhodnejšie financovanie vašich zámerov. Pokiaľ sa rozhodnete pre spoluprácu so mnou, kontaktujte ma, kde klikom na moje meno získate na mňa kontakty. Navrhujem osobné stretnutie, kde si dopodrobna preberieme vaše možnosti a dohodneme sa na najlepšom riešení pre vás.
Romana Dévaiová 15.01.2018, 14:43:39
Dobrý deň Ak momentálne riešite otázku bývania rada vám pomôžem z výberom najvýhodnejšej hypotéky pre vás. Pracujem pre spoločnosť Deluvis, naše služby obsahujú komplexné finančné poradenstvo prispôsobené individuálne pre každého klienta. Následne vám viem skrátiť čas splácania hypotéky. V prípade záujmu ma kontaktujte. Kontaktné údaje nájdete v profile. S pozdravom Romana Dévaiová
Viktor Lipčei 15.01.2018, 13:36:16
Dobrý deň, pre ponuku na mieru ma prosím kontaktujte. S pozdravom.
Jarmila Tomesova 15.01.2018, 11:43:02
Dobrý deň samozrejme bude potrebná osobná konzultácia, ale pre začiatok, hodnota Vašej nehnuteľnosti je nižšia ako výška úveru o ktorý žiadate, preto ako prve bude potrebné urobiť znalecký posudok na súčasný stav a tiež aj stav po rekonštrukcii, čo nám zvýši hodnotu nehnuteľnosti. Kontaktujte ma kliknutím na môj profil. Prajem pekný deň, Jarmila
Komentovať


Pokiaľ sa chcete niečo spýtať neváhajte pridať komentár:

Počet zostávajúcich znakov

Pokiaľ sa chcete niečo spýtať neváhajte pridať komentár:

Počet zostávajúcich znakov

Toto rozhodnutie je konečné a zrušený dopyt nie je možné obnoviť. Ste si istý, že chcete tento dopyt ukončiť?

Pred uzatvorením dopytu prosím pridajte hodnotenie poradcu. Pomôžete tým určiť kvalitu jednotlivých poradcov a zjednodušiť tak výber ostatným dopytujúcim.

Spoľahlivosť:
Presnosť ponuky:
Komunikácia:

Slovné hodnotenie:*

O projekte Dobrá Hypotéka

Dobrá Hypotéka .sk je nezávislé on-line tržisko, kde poskytovatelia hypoték medzi sebou navzájom súťažia o záujemcov, ktorí chcú získať čo najvýhodnejšiu pôžičku na bývanie. Záujemca o hypotekárny úver anonymne popíše svoj zámer a hromadným spôsobom osloví všetkých vhodných poskytovateľov úveru. V priebehu niekoľkých hodín obdrží ponuky, zoradené podľa najdôležitejších kritérii, ako napríklad úrok, mesačná splátka, spracovateľské poplatky.. Po výbere najvýhodnejšej ponuky sa nechá vybraným poskytovateľom kontaktovať za účelom osobného prejednania ďalších krokov končiacich úspešným poskytnutím najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru. Pre nedočkavých poskytuje Dobrá Hypotéka .sk rýchle porovnanie úročenia hypotekárnych úverov. Táto hypotekárna kalkulačka porovnáva najvýhodnejšie hypoúvery zo všetkých bánk. Projekt podporili projekty domov.

8247obdržaných dopytov
28178ponúk od brokerov
720.112.552objem dopyt. hypoték (€)
10registrovaných bánk
677registrovaných poradcov
Copyright © 2010 - 2019 DobraHypoteka.sk
hypoteky, najlepsie na trhu, poradcovia, banky
Typ:
Adresa:
Email:
predmet správy:*
Text správy:*
Počet zostávajúcich znakov
Screenshot(jpg/png):
Sem napíšte číslicu stodeväťdesiatšesť:

Topreality.sk s. r. o.

Ulica:Odborárska 1381/18
Mesto:Nové Mesto nad Váhom
PSČ:91 501
IČO:50104896
IČ DPH:SK2120170624
E-mail: